Wszystkim Firmom zainteresowanym współpracą oferujemy Program Opieki Stomatologicznej dla Pracowników. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najwyższej satysfakcji ze świadczonych usług medycznych. Aby przedstawić Państwu efektywną kosztowo ofertę, której zakres będzie odpowiadał Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom, a także gwarantował Państwu i Państwa pracownikom najwyższe zadowolenie, powinniśmy je określić na wstępie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją lub wypełnienie i przesłanie do nas poniższego formularza. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia.

* - Pola obowiązkowe

Imię i nazwisko osoby kontaktowej*
Nazwa firmy*
Adres email*
Adres korespondacyjny*
Telefon
Pytanie*

Zaakceptowanie powyższych danych oznacza zgodę na ich przetwarzanie dla celów obsługi klienta NZOZ XO Dental Clinic, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).


Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez XO Dental Clinic oraz podmioty z nią związane kapitałowo, a także współpracujące, nie zamówionych informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności pocztę elektroniczną w myśl Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (DZ. U. Nr 144, poz. 1204).